Simplicity // Inspiracje

3/14/2014
“Simplicity is the keynote of all true elegance.” 
                                                               ― Coco Chanel
10 komentarzy:

 1. cudowne!
  http://majlena-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fantastyczne zdjęcia, mają to 'coś'. przedostatnie rewelacja. pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co to za modelki na 2 i 4 zdjęciu od dołu? :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się wydaje że na 2 od dołu to Magdalena Fiolka, a 4 od dołu to Liu Wen.

   Usuń
  2. Na drugim zdjęciu od dołu jest Frida Gustavsson w najnowszej kampanii Reserved.

   Usuń
  3. Na czwartym zdjęciu Fei Fei Sun. Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Cześć, przeglądając modelki z agencji Woman (Milano) znalazłam Ciebie!!! Gratuluję!!! Mam casting do tej agencji za kilka dni, możesz mi podpowiedzieć coś co mi to ułatwi? Jak wyglądał Twój? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odpowiedź. Czytałam całego Twojego bloga, ale już jakiś czas temu. Wróciłam teraz do tego castingu, a miałam taka nadzieję, że to nie o TEN casting chodziło...
   Zastanawia mnie tez jeszcze jedna rzecz. Jak to jest, że dziewczyny robią taką wielką karierę światową a inne nie? Ty np. jesteś idealna, wcale nie odbiegasz od modelek ze swoich inspiracji, tak jak wiele innych iiii co... szaleństwa nie ma. Dziwi mnie fenomen Moniki J., czy Magdy F., że nie wspomnę o emerytce Małgosi B.

   Usuń
  2. Witaj! Tutaj znajdziesz post, w którym opisałam casting ze scoutem z paryskiego oddziału agencji:
   http://www.wieszaknawybiegu.pl/2013/03/najdziwniejszy-casting.html

   Jest to agencja z bardzo dużym doświadczeniem, więc musisz wyglądać super, mieć odpowiednie wymiary, a oprócz tego dobrze byłoby pokazać, że potrafisz odezwać się po angielsku. Kolejnym atutem, jak przy każdym castingu, jest oczywiście dobry catwalk. Powodzenia! :)

   Usuń
  3. Dziękuję za miłe słowa ;) Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie i nigdy go nie poznam. W ten sam sposób możesz pytać o niezwykle utalentowanych aktorów, którzy całe życie pracują w nikomu nieznanych teatrach, czy też szalenie uzdolnionych pisarzy, których nikt nigdy nie odkrył. Oprócz wszystkich oczywistych czynników, takich, jak idealne wymiary, wzrost, ciekawa uroda, inteligencja, upór i cierpliwość, modelka wspina się na szczyt dzięki ogromnemu szczęściu. Właściwym ludziom we właściwym miejscu w odpowiednim czasie...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLONY RZECZYLADNIEJSZE.PL