Ordinary love

12/13/2013
13 grudnia 2013
Jestem ostatnio jeszcze bardziej sentymentalna, wzruszam się często, a najczęściej wzruszają mnie miejsca. Spaceruję po brudnych chodnikach Częstochowy i widzę wciąż odbite podeszwy starych butów. Przed oczami mam migawki roześmianych twarzy, w uszach wielkie hity, przy których tańczyliśmy. Przelotne znajomości, nieprzemyślane smsy, pijane piątki, leniwe niedziele.

Jeziorko-bajorko, przy którym biegaliśmy. We dwójkę motywacja wzrasta o 100%, a intensywne dyskusje nie przeszkadzały nam wcale w łapaniu zdyszanych oddechów. Obłęd. Pamiętam, jak byłam dumna, że po powrocie do domu, mimo burczącego brzucha, zjadłam tylko owoce. Zadzwoniłeś i śmialiśmy się z mojej pozornej mądrości, bo przecież było już późno, a owoce to cukry.

Wczoraj jeszcze Kraków, słoneczny, rozkoszny. To miasto od zawsze napełniało mnie poczuciem optymizmu, beztroską powolnością i błogim lenistwem. Dziękuję Wam wszystkim za kilka świetnych dni, za rozpustę kulturalną i kulinarny orgazm. Na obu sesjach odwaliliśmy kawał dobrej roboty, mam nadzieję, że każdy wyszedł z nich zadowolony. Ja jak zawsze po cichutku doceniam każde słowo, jak zwykle układam w głowie wesołe wspomnienia, a do Krakowa będę pewnie wracać coraz częściej.10 komentarzy:

 1. oo zgadzam się Kraków piękne miasto i mimo, że przebywam tam kilka razy do roku to jest moim domem <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie zdobyłaś taki świetny zestaw podróżny? :))

  Ojeeej, a ta czekoladowa kolekcja od yves rocher wygląda wspaniale. Mam nadzieję, że równie dobrze pachnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pachnie arcydobrze! A zestaw podróżny dopiero mam w planie nabyć ;-)

   Usuń
 3. Gdzie wylatujesz w najbliższym czasie? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to twarożek z piątnicy z siemieniem lnianym i dynia? bo to moje ulubione połączenie !

  OdpowiedzUsuń
 5. Co radzisz 17-latce mającej do stracenia aż 12 cm w biodrach? może być coś bardziej radykalnego, to ma być na krótki okres :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mam pyatnie , moze nie pasuje do tego postu ale akurat sobie przpomnialam . Czy modelce mozan palić papierosy? Bo wkoncu ma byc okazem zdrowia jednak czesto zauwzam modelki z papierosem w dłoni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mimo, że są niezdrowe i bardzo niekorzystnie wpływają na stan cery, włosów, zębów, znakomita większość modelek pali papierosy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLONY RZECZYLADNIEJSZE.PL