Za przeciwności losu, które nas wzmacniają

7/10/2013
Przydałoby się chyba małe sprostowanie. 
Wszystkie castingi, które dostaję w Mediolanie są załatwiane i organizowane przez Women, a nie moją agencję matkę, czyli AS. Women to absolutnie fenomenalna agencja, jedna z najlepszych na świecie, wszyscy bookerzy są przemili i super profesjonalni. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie mogę zacząć tutaj pracować, ale cóż, zdarza się - co rynek, to inne wymogi i inne upodobania klientów. Dla Włochów jestem 3 kilo za chuda, w Paryżu będę 3 kilo za duża. Nie w Milano, to gdzie indziej! Na pewno będzie o niebo lepiej ;) 
To, na co jednak chciałam Was wyczulić, to fakt, że agencja matka nie wpływa na funkcjonowanie agencji zagranicznej, z którą dziewczyna podpisuje kontrakt. Mój kiepski humor nie ma nic wspólnego z tym, że ktoś był dla mnie tutaj niemiły. Po prostu brak pracy nie jest nigdy komfortowy - nie tylko dla modelki, ale muzyka, pisarza, aktora... Dodatkowo ponad tydzień temu zaczęłam mieszkać sama i to jak możecie się domyślić również nie napawa zbytnim optymizmem ;) Każdy z nas ma czasem gorszy humor, mnie też się przydarzył i przepraszam, jeśli zmęczyło Was kilka smutniejszych postów. Traktuję bloga jako mocno osobisty pamiętnik i chyba czasami zbyt wylewnie opisuję najgłębsze partie uczuć.

Podsumowując: 
a) nie dzieje mi się tutaj żadna tragedia ani krzywda. Bywa mi smutno i samotnie, ale uważam, że o takiej ewentualności warto każdej modelce wspomnieć przed wylotem.
b) nie pracuję tutaj - więc znajdę dla siebie inny rynek!
c) Women to silna ekipa fantastycznych bookerów, którzy troszczą się o każdą swoją podpieczną, niezależanie od tego, czy jest na początku drogi, czy też otrzymała już upragniony tytuł TOP
d) nigdy, przenigdy nie powiedziałam złego słowa o mojej agencji matce - dostałam tutaj od wszystkich członków AS team'u ogromne wsparcie i wiem, że zawsze mogę do nich napisać, o każdej porze dnia i nocy. Załatwiono mi kontrakt w jednej z lepszych agencji na świecie i jeśli coś poszło nie tak, to winić można tylko niefortunne zrządzenie losu, bo ani ja, ani moje agencje nie możemy zrobić już absolutnie nic więcej... Często pytacie mnie o to, czy polecam AS jako agencję i po tym wyjeździe mogę w pełni świadomie powiedzieć, że tak! Pracując czy nie, czuję się z nimi po prostu bezpiecznie.

Wasze zdrówko, kochani! Za przeciwności losu, które nas wzmacniają ;)

5 komentarzy:

 1. Ciesze się, że oceniasz pozytywnie ten wyjazd mimo wszystkich przeciwności losu. Cheers :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Brak pracy i castingów potrafi megamocno zdołować... Ale trzymam kciuki! Zrób piękne edytoriale i pochwal się wynikami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze się znajdą przeciwności losu. Warto jednak dostrzegać nawet uśmiech wróbelka za oknem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. zdrówko Kochana! i głowa do góry ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLONY RZECZYLADNIEJSZE.PL